|Головна | | | | RSSПонеділок, 25.09.2017, 17:04

Боровицька ЗОШ


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2015 » Листопад » 13 » Юні спортсмени – гордість Чигиринщини
11:22
Юні спортсмени – гордість Чигиринщини

12 листопада в спортивній залі Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст., відбулися змагання з шахів, шашок та настільного тенісу серед учнів шкіл району.

В цьому заході прийняло участь близько ста спортсменів-школярів.

В результаті запеклої і цікавої боротьби було визначено переможців та призерів змагань:

1.ШАХИ:

Командна першість:

1 місце – Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст.(Савченко Олег, Заруба Майя)

2 місце – Чигиринський НВК № 2 (Захарченко Владислав, Захарченко Вікторія)

3 місце – Тіньківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Куксенко Тарас, Ярова Вікторія)

Індивідуальний залік:

Юнаки:

1 місце – Савченко Олег (Медведівська ЗОШ І-ІІІст.)

2 місце – Сень Євген (Стецівський НВК)

3 місце – Захарченко Владислав (Чигриринський НВК № 2)

Дівчата:

1 місце – Захарченко Вікторія (Чигиринський НВК №2)

2 місце – Заруба Майя (Медведівська ЗОШ І-ІІІст.)

3 місце – Захарченко Ірина (Боровицька ЗОШ І-ІІІст.)

2. ШАШКИ:

Командна першість:

 1 місце – Боровицька ЗОШ І-ІІІ ст.(Шльончак Роман, Руденко Тетяна – 1 команда)

2 місце – Вершацька ЗОШ І-ІІІ ст.(Федоров Дмитро, Балаш Тетяна)

3 місце – Боровицька ЗОШ І-ІІІ ст. (Гутник Владислав, Чигирик Ірина – 2 команда)

Індивідуальний залік:

Юнаки:

1 місце – Федоров Дмитро (Вершацька ЗОШ І-ІІІ ст.)

2 місце – Гутник Владислав (Боровицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

3 місце – Шльончак Роман (Боровицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Дівчата:

1 місце – Руденко Тетяна (Боровицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

2 місце – Заболотна Наталія (Тіньківська ЗОШ І-ІІІст.)

3 місце – Чигирик Ірина (Боровицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

3. НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС:

Командна першість:

1 місце –  Боровицька ЗОШ І-ІІІст. (Овчаренко Дмитро, Шабаш Дмитро, Руденко Юлія)

2 місце – Тіньківська ЗОШ І-ІІІст. (Великий Володимир, Палієнко Назар, Гонтар Аліна)

3 місце –  Стецівський НВК (Буряченко Віталій, Сущенко Андрій, Скічко вікторія)

Індивідуальний залік:

Юнаки:

1 місце – Великий Володимир (Тіньківська ЗОШ І-ІІІст.)

2 місце – Шабаш Дмитро (Боровицька ЗОШ І-ІІІст.)

Дівчата:

1 місце – Аль Мустафа Арва (Вершацька ЗОШ І-ІІІ ст.)

2 місце – Руденко Юлія (Боровицька ЗОШ І-ІІІст.)

 

 

Переглядів: 142 | Додав: Wolf | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні посилання


Testportal
Архів записів
Статистика

Боровицький НВК © 2017

Створити безкоштовний сайт на uCoz